KĀ IEGĀDĀTIES

Kā iegādāties rotas

Lūdzu, aizpildiet pasūtījumu formu vai rakstiet uz epastu info@miau.lv, norādot savu tālruņa numuru. Mēs ar Jums sazināsimies, lai precizētu specifiskas detaļas, piemēram, izmēru un piegādes iespējas, kā arī nosūtīsim rēķinu. Izvēlētā rota tiks piegādāta 5 dienu līdz 4 nedēļu laikā pēc tam, kad tiks veikta rēķina apmaksa. Par piegādes ilgumu atsevišķi informēsim. 

Atceraties, ka rotas ir roku darbs un tiek izgatavotas ierobežotā daudzumā.

MIAU komanda

Kā var pārliecināties par rotu MIAU autentiskumu

MIAU rotām ir iestrādāta speciāla pazīšanās zīme - kaķa pēdiņa, kas ir patentēta starp juvelieriem visā pasaulē. Visām rotām ir zelta un sudraba proves, kas ir apstiprinātas, saskaņā ar valsts likumdošanu, VSIA Latvijas Proves birojā.
 
  
 

Kādas ir piegādes izmaksas

Rīgas teritorijā un 15 km ap to piegādes izmaksas ir 5 lati.  Citviet Latvijā izmaksas ir atkarīgas no kurjerpasta pakalpojuma izmaksām, kas ir atkarīgas no svara. Ogrē un 15 km ap Ogri piegādes izmaksas ir 3 lati.  Ja izvēlaties saņemt rotu MIAU darbnīcā Ogrē, Mālkalnes ielā 30, tad 100% ietaupīsiet piegādes izmaksas.

Kā iegādāties davanu karti

Vēlaties iegādāties dāvanu karti, lūdzu, rakstiet uz epastu info@miau.lv, norādot savus kontaktus un dāvanas summu. Mēs jums nosūtīsim dāvanu karti drukātā vai elektroniskā veidā.